KONST / Litografier / Silkscreen 16259320
nr 1625 9320
Silkscreen
Bernt Carlzon, Janis Joplin, beskuren, ej signerad, yttermått inklusive ram: 65x85 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:39:38
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor